Známy spevák a rapper Majk Spirit je na Slovensku obľúbeným a uznávaným interprétom. Vo vzťahoch je však opatrný a na pravú lásku si dokáže počkať, ako to i on sám povedal. V posledné dni sa ale s Majkom spája meno známej slovenskej modelky a šepká sa, či sa náhodou nezrodí nový šoubiznisový párik!

Majk si odišiel užívať chvíle do ďalekej Ameriky, konkrétne do jeho obľúbenej Kalifornie. Spoločnosť mu však robila slovenská modelka Soňa Skoncová, s ktorou sa prechádzal ulicami Los Angeles a nezabudol to zverejniť ani na svojej sociálnej sieti. Ihneď sa začalo špekulovať o tom, čo títo dvaja spolu majú a prečo sú vo vrúcnom objatí. Fanúšikom sa zhliadnutím tejto fotky zastavil dych, no netajili sympatie voči dvojici. Aj napriek tomu, že modelka má dlhé roky partnera, tak k popisu fotky pridala zvláštne hashtagy, z ktorých nie je celkom jasné, ako to medzi spevákom a ňou je!

Myslíte si, že sa k sebe hodia? Nuž necháme sa prekvapiť, či sa špekulácie fanúšikov naplnia a na scéne sa zrodí nový prominentný pár.

Foto: Instagram