Na Farme nie je v tomto ročníku núdza o zápletky, romániky či vzťahy. Po príchode troch mladých farmárok sa karty na statku poriadne premiešali a zdá sa, že sympatie medzi touto dvojicou rastú. Je to skutočne začínajúca láska alebo len premyslená stratégia hry?

 

Na Farme sa to v jubilejnom desiatom ročníku románikmi len tak hemží. Na začiatku šou si vášnivú noc užili Michaela s Dominikom,dodnes si farmári myslia svoje aj o zadanej Táni a Petrovi a aj samotná Táňa sa mala podľa slov Renáty vyjadriť o svojom vzťah vonku zvláštnymi slovami.

Najnovšie ale na verejnosť unikli informácie aj o ďalších pároch, ktoré si rozhodne nie sú cudzie. Vypadnutá Lenka Horníková šokovala priznaním vzťahu so synom Moniky Haklovej Filipom, hoci Monikine vyjadrenie o ich vzťahu dvojicu zrejme príliš nepoteší. Farma ale ide ďalej a zdá sa, že v rybníku na Záhorí sa pomaly ale isto črtá aj ďalší románik. Zblížiť sa podľa vlastných slov mali aj Michal a Lívia: „Lívia. Sám neviem, čo sa to tu teraz deje, od začiatku sa mi ako páčila. Nevedel som, či sa páčim ja jej, ale to, ako sme sa rozprávali tie dve tri hodinky večer, tak možnože tam niečo preblesklo. Ale sám neviem. Spoznávame sa a uvidíme, či z toho niečo bude alebo nie,“ priznáva usmiaty model.

Vzťah evidentne nezatracuje ani sympatická dievčina, ktorá má v Michala absolútnu dôveru: „No je to taká moja podpora, taký človek, o ktorého sa môžem oprieť. Keď je nejaký problém, tak viem, že môžem mu veriť. Uvidíme, čo bude ďalej a úplne v pohode to môže takto pokračovať a čas ukáže všetko,“ netají sympatie ani Lívia. Z novej dvojice asi nie je príliš nadšený Dominik, ktorému sa kráska páči už od začiatku a s Milanom dokonca snovali plány, ako sa k Lívii priblížiť.

Názor na Michala a Líviu si ale urobili aj diváci Farmy. Lásku síce dvom nezadaným mladým ľuďom doprajú, no niektorí vidia za Michalovým nadbiehaním farmárke týždňa premyslenú taktiku: „To žiadna láska nie je! Taktika, lebo Mišo nechce byť sluha! Dorába sa, že zranený, ohovára, len aby tam mohol byť,“ myslí si pani Eva. K jej názoru sa pridáva aj Jozef: „Úprimne toho Michala už nemusím, vtierka prvej triedy, ako prosíkal o život, aby nešiel za sluhu,“ dodáva. Či sa sympatie Michala pominú, akonáhle Lívia stratí svoju silnú pozíciu na statku, sa ukáže už čoskoro.

Zdroj │ Foto: YouTube, TV Markíza