Žeby sa črtal nový párik na Farme? Túto otázku si zrejme položia mnohí diváci, keď uvidia, akí blízki si začnú byť dvaja farmári. Dvojica sa pritom dokonca pozná už z čias pred začatím reality šou. Ako dopadne ich vzťah?

Na Farme nie je núdza o citové vzplanutia, sklamania či vášnivé chvíľky pod perinou. Potom, čo sa o rozruch postaral Rado s Mirkou a neskôr aj s odvážnou Kikou, prišlo na rad ďalšie prekvapenie. Na statok totiž dorazila štvorica nových farmárov, ktorí zrejme nezamiešajú karty len v boji o 75-tisícovú výhru, ale aj v medziľudských vzťahoch.

Medzi novými východniarmi sa objaví aj Martin Mihálik, ktorý bude mať od začiatku blízko k Nicolette Tóthovej. Ako vyplynie z ich rozhovoru, dvojica sa pozná už z čias pred začiatkom reality šou a je zjavné, že Nika má o Martinovom súkromí pomerne veľa informácii.

Tu sa však ich veľké sympatie neskončia. Martin sa Niky vypytuje, či má na Farme niekoho vyhliadnutého a vzájomné iskrenie medzi nimi len ťažko zakryť. Večer sa dokonca uložia vedľa seba aj do postele a počas noci nechýbajú nežné dotyky či objatie. Žeby sa tu črtal nový románik? Pozrite si video!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: YouTube/Televízia Markíza