Martina Nikodýma (46) netreba nejako zvlášť predstavovať. Viacerým televíznym divákom sa vryl do pamäti najmä ako moderátor obľúbenej relácie “Milionár”. V súčasnosti uvádza úspešnú šou “Milujem Slovensko”. Martin Nikodým sa toto leto rozhodol, že ho bude tráviť vo Francúzsku. A nie sám. Po jeho boku sa ocitla sympatická blondína.

Žeby Martin konečne našiel novú lásku? Omyl. Do Francúzska odlieta kvôli pracovným povinnostiam. Televízia Markíza si ho totiž vybrala ako moderátora šou Pevnosť Boyard. Sekundovať mu bude známa moderátorka Diana Hágerová, ktorá je momentálne vo vzťahu s markizákom Romanom Juraškom.

Pevnosť Boyard vysielala spomínaná televízia ešte v roku 1998 a teraz má v pláne jej návrat na televízne obrazovky. Martin Nikodým v tom čase v tejto šou účinkoval, ale na strane súťažiacich. “Som tu po dvadsiatich rokoch a je to pre mňa až neuveriteľný zážitok. Dnes som v úplne v inej pozícii, než keď som tu bol ako súťažiaci. Aj preto mám teraz na pevnosť trošku iný pohľad,” uviedol pre markiza.sk Martin.

Diana Hágerová a Martin Nikodým ako moderátori Pevnosti Boyard
Diana Hágerová tvorí pár s moderátorom Romanom Juraškom

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Facebook, Instagram