Nový párik slovenského šoubizu odtajnený? Známy futbalový záletník, ktorý už vystriedal niekoľko partneriek a ktorý má na konte zopár škandálov, má najnovšie randiť s krásnou misskou…

Futbalový sukničkár Robert Vittek je známy svojou láskou k ženám. Jeho aféry a škandály sa prevalil už počas manželstva s Patríciou. Po jeho boku sa objavovala známa jojkárka Alexandra Orviská, ktorá má na športovcov slabosť, neskôr ju vystriedala Niki Lowrie, s ktorou sa ale rovnako rozišiel.

Minulý rok zarezonovalo aj stretnutie Vitteka s kontroverznou štátnou radkyňou Máriou Troškovou, s ktorou si takto vyšli na pohárik. Najnovšie má ale podľa všetkého randiť s misskou Martinou Grešovou, ktorá sa stala v roku 2012 prvou vicemiss v súťaži Miss Universe.

To, že medzi dvojicou niečo je, mali prezradiť fotografie na sociálnej sieti. Obidvaja totiž pridali rovnaký záber z lyžovačky, kde sa odfotili na rovnakom kopci pri západe slnka. Pri ďalšej fotke Vitteka sa zas objavil veľavravný komentár Grešovej sestry Márie: “O hooo, že DOSŤ dobrééé ;)” Ktovie, kedy vyjdú hrdličky s priznaním na verejnosť?

Dvojica pridala na sociálnu sieť rovnaký záber
Vznikol v našom šoubize nový párik?
Martina je prvá vicemiss Miss Universe za rok 2012

Zdroj: emma.pluska.skFoto: Instagram