V Superstar je každoročnou tradíciou, že z nej okrem novej speváckej hviezdy vzíde aj nový šoubizový párik. Žeby sa tento rok o rozruch postarala samotná porotkyňa Katka Knechtová?

Katka Knechtová je od začiatku svojho porotcovského účinkovania kritizovaná fanúšikmi za to, že s mužmi a chlapcami na kastingoch príliš koketuje. Počas posledných dní navyše začali na Instagrame Petra Borkovca pribúdať viaceré fotky, na ktorých je v tesnom objatí práve s porotkyňou Katkou. Pre Extra.cz navyše superstarista na 37-ročnú speváčku nešetril slovami chvály: „Katarína je krásna, je proste skvelá. Mám ju ako ženu naozaj rád,“ zneli emocionálne slová.

Zdá sa však, že Knechtová do mladého Borkovca až taká zahľadená nie je a počas finálového večera mohla nechať oči na niekom úplne inom. Podľa zdroja Extra.cz, ktorý sa šou priamo zúčastnil, sa speváčke zaiskrili oči pri pohľade na Bena Cristovaa: „Mala oči len pre neho. Navyše v momente, keď v televízii bežala reklama, sa k nemu zohla a nežne ho začala hladiť po tvári. Ako kolegiálne gesto to rozhodne nevyzeralo.“ Nuž, nechajme sa prekvapiť, či sa medzi porotcami so 7-ročným vekovým rozdielom vyvinie aj niečo viac, ako sympatie.

Peter Katku ospieval ako skvelú ženu

Katka mala hladiť po tvári Bena Cristovaa


Zdroj: extra.cz │ Foto: Instagram, TV Markíza