Nový spolubývajúci ju takmer pripravil o život na jej narodeniny!

Dátum:

Internetové známosti nie sú vždy bezpečné. Svoje o tom vie aj 23-ročná Danielle Jones z Miami, ktorá sa zoznámila so svojim spolubývajúcim cez stránku Craigslist. Ani v najhoršom sne však netušila, že jej o týždeň pôjde o život!

Byron Mitchell sa k mladej američanke nasťahoval 7. februára, no týždeň na to, 14. februára ju brutálne zbil a uškrtil až tak, že zostala v kóme. Bolo to dokonca v deň jej narodenín. Takýto darček by si neželal asi nikto. Danielle skončila s ťažkými poraneniami mozgu a zjazvenou tvárou, no môže ďakovať bohu, že ešte žije. “Som stále v šoku, nedokážem pochopiť, ako niekto môže takto zmrzačiť človeka a snaží sa ho zabiť,“ vyjadrila sa k činu jej matka. Tá dokonca zverejnila video ako jej dcéra po prvý krát otvára oči. Prognózy lekárov sú však neisté a preto jej rodina robí všetko čo môže, aby jej pomohla.

Útočníka zatkli hneď deň po incidente, ten však polícii tvrdí, že konal v sebaobrane. Podľa neho mala prvá útočiť nožom práve Danielle. Ani toto alibi ho však nezbavuje obvinenia za pokus o vraždu. Jej sesternica chce vzbudiť povedomie o prípade, aby boli ľudia opatrní, pretože nevie ani popísať, ako ťažké je vidieť ju v takomto stave.

Zdroj: nydailynews.com, independent.co.uk, dailymail.co.uk       Fotky: twitter, pixabay

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...