Nový termín vo svete vzťahov: Zelená vdova! Možno ste sa ňou stali aj vy!

Dátum:

V spoločnosti veľmi dobre poznáme pojem ,,čierna vdova“, čo, bohužiaľ, zahŕňa úmrtie manžela ženy bažiacej po pomste. Na verejnosti sa však čoraz viac skloňuje nový termín, známy ako ,,zelená vdova“. Tentokrát však nejde o tragickú udalosť v rodine, ale životný štýl, ktorý žena preferuje. Možno ani neviete, že ste jednou z nich.

Prototypom modelu ,,zelenej vdovy“ je mladá žena, ktorá sa kvôli budúcemu manželovi presťahuje do krásneho domu za mestom. Z tohto dôvodu vzniklo označenie zelená a nakoľko je väčšinu času stále sama, tak aj vdova.

Keď manžel každé ráno vstáva do práce, jej úlohou je starostlivosť o domácnosť a deti, nakoľko vďaka platu jej milovanej polovičky je rodina dostatočne finančne zabezpečená. V dome však môžu figurovať upratovačky či opatrovateľky, keďže pre manželku je jej vzhľad najväčšou prioritou. Práve ona je totiž maskotom dokonalého rodinného života.

No aj tento luxusný život ,,zelených vdov“ má svoje úskalia. Žitie v zlatej klietke môže ženy čoskoro omrzieť a čoraz viac si uvedomujú, že sú opustené. Trpia depresiami či úzkosťami, pričom v najhoršom prípade môžu mať sklony k samovražde. Aj napriek tomu, že sa zo začiatku zdalo, že im svet leží pri nohách a môžu si dopriať všetko, po čom túžia, šťastné aj tak nie sú.

Foto: Pixabay, Instagram

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...