Farma 12 so sebou prináša nové horúce pikošky! Ako sa už pomaly stáva zvykom, o zábavu pre dospelých sa aj tentokrát postaral východniarsky casanova Henrich Kuľko. Jeho predchádzajúca podperinová partnerka Nikol je už síce pre 28-ročného čašníka pradávnou minulosťou, avšak aj napriek tomu má veľký dôvod na radosť! Zbalil totiž jej najbližšiu priateľku z Farmy, Rebeku Hlavatú!

A aby toho nebolo málo, vypadnutá farmárka Nikol sa na všetko pozerá z neďalekej Chalúpky. Henrich s Rebekou pôsobia ako novovzniknutý zamilovaný pár, vášnivé bozky a smelé ruky putujúce celým telom toho druhého sa nedajú prehliadať. Avšak jeden detail im predsa len ušiel. Kým pred zrakmi televíznych divákov hrajú na istotu, očiam ostatných súťažiacich nestačili uniknúť a boli odhalení.

Na romantické chvíle plné vášne si však mali vybrať skutočne kuriózne miesto a hniezdočko lásky si vytvorili na latríne! Aquaman Heňo, Eva, Adam a Monika sa na účet hrdličiek pekne pobavili: “Nový zaľúbený párik. Z ničoho nič, zrazu sú párik. Zo dňa na deň,” ozvalo sa statkom. “Začalo to na hajzli, na latrínke. Tak má tú papuľu napichanú, tak asi mu ho dobre cmúľa. Ako keby ťa kačka cmúľala. Ale Heňo, on je prakticky, on je pán! Vidíš, takto dve najlepšie kamošky, dal dole jednu, dá aj druhú.. Tak, aby to nevideli navzájom. Uvidíme, že kto bude ďalší,” nešetrili výsmechom súťažiaci. Čo myslíte, ako dopadne táto romanca?

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/cwi3r3

Zdroj: markiza.sk, streamable.com