Nečakaný rozchod Doroty Nvotovej a expartnera Zuzany Čaputovej Petra Konečného prekvapil viacerých. Hrdličky, ktoré si ešte nedávno venovali krásne vyznania, išli od seba už pred mesiacom. Hudobníčka prezradila, čo presne viedlo k ich koncu.

Vzťah Doroty Nvotovej (37) a expartnera Zuzany Čaputovej Petra Konečného (52) prekvapil v polovici júna nejedného fanúšika. Hoci si zaľúbenci posielali krásne venovania, bývali spoločne s Dorotiným synom Filipom a na sociálnej sieti zdieľali romantické zábery v objatí, prišiel nečakaný koniec.

K rozchodu pritom došlo po približne troch mesiacoch. Ako uviedla hudobníčka pre Nový Čas, s Konečným sa ich cesty oddelili pred mesiacom. Okamžite sa tak vynorili špekulácie, čo stálo za krachom dvojice, ktorú spájali rovnaké záľuby aj zmysel pre humor. Dorota však uviedla veci na pravú mieru.

Ako prezradila, za ukončením romance nie je žiadna ďalšia osoba: “Poviem k tomu len, že v tom neboli žiadne iné ženy ani muži,” hovorí na rovinu. Dodáva však, že došli pri vzájomnom spoznávaní sa do slepej uličky: “Len sme sa bližšie spoznali a uvedomili si, že to nepôjde.” Konečný nechcel bližšie komentovať smutný záver životného obdobia: “Nebudem sa vyjadrovať k rozchodu s Dorotou,” odpovedal priamo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube/SME, Nový Populár, Facebook/Peter Konečný