Po tragickej nehode pri Komárne prišiel o život štátny tajomník Vladimír Dolinay a zraneniam podľahla napokon v bratislavskej nemocnici aj jeho manželka Zuzana. Po milujúcej dvojici ostal len 2,5-ročný synček, ktorého si adoptovali. Dnes je už jasné, kam sa Adrianko podeje.

Tragická nehoda počas uplynulej soboty navždy zmenila život hneď niekoľkých ľudí. O život prišiel rovno na mieste štátny tajomník ministerstva kultúry Vladimír Dolinay. Krátko po úmrtí 38-ročného muža však na následky zranení zomrela aj jeho 34-ročná manželka Zuzana, ktorá bola z nemocnie v Nových Zámkoch prevezená do Bratislavy. Podľa slov novinára Michala Novotu sa Zuzana dokonca rozhodla darovať svoje orgány a zachrániť tak ďalšie ľudské životy.

Jediný, kto v osudný deň nehodu napokon prežil, bol ich 2,5-ročný synček Adrian, ktorý mal šťastie v nešťastí. Chlapčeka si dvojica adoptovala v roku 2017 a od narodenia ho vychovávali ako svojho vlastného. Adrianko tak prišiel o svojich rodičov aj po druhýkrát a mnoho Slovákov okrem ľútosti nad jeho osudom prejavilo aj obavu o to, kam sa teraz podeje.

Podľa informácií Nového Času sa chlapčeka ujmú blízki ľudia zosnulého manželského páru. Adrianko tak má poputovať k Zuzaninej sestre a k najlepšiemu kamarátovi Dolinaya, ktorí tvoria pár. Nevedno, kedy presne sa chlapček nasťahuje do nového domova. Pohreb bývalého tajomníka sa uskutoční už v pondelok a nateraz nie je zrejmé, či s ním spoločne pochovajú aj manželku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk,Facebook/Michal Novota │ Foto: Facebook/Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky