Jaro Slávik (44) sa dostal do povedomia divákov vďaka účinkovaniu v šou Československo má talent. Porotca je známy svojou brutálnou úprimnosťou, pričom v niektorých momentoch pôsobí skutočne bezcitne. V súkromí je z neho však iný človek, predovšetkým milujúci manžel a starostlivý otec. Konečne vieme, ako vyzerá jeho rodinka.

Moderátor, ale aj neúspešný kandidát do parlamentu, sa v porote televíznej šou cíti ako ryba vo vode. Aj napriek tomu, že rozpráva asi najviac z celého tímu, o svojej rodine nehovorí takmer vôbec. Zrejme striktne oddeľuje pracovný a súkromný život.

V priebehu letných prázdnin sa však Jaro venoval predovšetkým rodine, pričom spoločne s manželkou Andreou a synmi Samuelom (19) a Danielom (15) zatúžili po poriadnej exotike. Boli totiž v Indonézii a následne na Lanzarote. „Užívam si s nimi každú voľnú chvíľu a dávajú mi veľmi veľa. Myslím, že viac ako ja im,“ priznal Slávik pre plusku.sk.

Zrejme málokto by povedal, že práve synovia sú porotcu jeho najväčšou inšpiráciou. „Upozorňujú ma na nové filmy a knihy. Mladší je zase dobrý v komiksovom sektore, čiže mám veľa nových podnetov. Sme skrátka super parťáci,“ teší sa z dobrého vzťahu so svojimi potomkami.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram, Facebook