Na Štedrý deň došlo v Bratislavskom kraji k vražde a následnej samovražde. Detaily celého útoku sú desivé, pričom v čase tragédie sa v dome nachádzali ešte aj dve deti v tínedžerskom veku, ktoré navždy prišli o milovanú matku.

24. decembra v skorých ranných hodinách 46-ročný Andrej s autom prerazil autom garážovú bránu, v dôsledku čoho sa dostal do dvora rodinného domu v luxusnej bratislavskej časti. Následne niekoľkokrát vystrelil na Darinu, ktorá bola družkou významného člena zločineckej skupiny Takáčovcov Martina Mikulca. Po niekoľkých mesiacoch na úteku ho našli obeseného v Českej republike. Jeho smrť má byť vyšetrovaná ako vražda.

44-ročnú matku dvoch detí útočník smrteľne poranil a následne otočil zbraň proti sebe, pričom sa strelil do hlavy. Podľa dostupných informácií sa obeť a útočník dobre poznali, keďže Andrej mal byť obchodným partnerom jej nebohého druha. Dôvodom úkladnej vraždy mali byť nezhody pri vedení obchodov a financie.

Prípadom sa momentálne zaoberá národná kriminálna agentúra. Darina sa ešte 17. novembra zúčastnila protivládneho protestu, pričom držala transparent s nápisom: ,,Čurilla mafia zabila môjho muža!“ Jej dcéra bola po jej boku a mala podobný transparent.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TVNOVINY.sk  |  Foto: TV Markíza