Obchodné reťazce na slovenskom trhu sa neustále snažia prilákať zákazníkov kvalitnými potravinami či výrobkami rôzneho druhu so zvýhodnenými cenami. Najnovšie sa jedna zo spoločností rozhodla, že vytvorí online trhovisko, ktoré môže byť novým lákadlom pre mnohých ľudí.

Obchodný reťazec Kaufland od 15. februára oficiálne spustil online trhovisko. Vo viac ako 75 pobočkách bude možné nakupovať v kamennej predajni alebo online. Slováci si tak môžu vybrať z množstva produktov z pohodlia domova.

Okrem potravín bude možné objednať si tovar aj z kategórie elektronika, bývanie, kuchyňa, DIY, záhrada, móda, šport či potreby pre domácich kutilov. Na oficiálnej stránke spoločnosti nájdete informácie a ceny jednotlivých produktov. Úhradu bude možné spraviť platobnou kartou alebo prostredníctvom PayPal účtu. Zákazník následne dostane nákup priamo na jeho adresu.

Doteraz poskytoval nakupovanie cez internet iba obchodný reťazec Tesco, ktorý túto službu spustil v roku 2012. Zo začiatku bolo možné doručovať potraviny iba v Bratislave, no neskôr sa možnosť online objednávky rozšírila po celom Slovensku. Obchodný reťazec LIDL taktiež poskytuje online predaj, no netýka sa potravín.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TA3 | Foto: Unsplash, kaufland.sk