Je obeť alebo agresorka? Hoci Barbara pred pár dňami zverejnila na svojom profile alarmujúcu prosbu o pomoc pred násilným manželom, pravda môže byť niekde celkom inde. Speváčku totiž pred časom v USA zatkla polícia po útočnom incidente...

Barbara Haščáková sa pred mnohými rokmi doslova vyparila za veľkú mláku, pričom sa netajila tým, že chce mať pokoj od šoubiznisu. Po dlhej odmlke sa ale vrátila na Slovensko, keď prijala pozvanie do Adelinej Chart Show. Divákom však neušlo zvláštne správanie speváčky, ktorá na nich nepôsobila práve šťastne.

Nad Barbarou zdvihla varovný prst aj odborníčka, ktorá má pre krásku len jediné odporúčanie. Haščáková totiž nedávno zverejnila na sociálnej sieti prosbu o pomoc, v ktorej sa zároveň vyznala z toho, že ju má manžel Steve dlhé roky biť. Jej verzia má ale po najnovšej informácii Nového Času poriadnu trhlinu.

V roku 2016 v čase, keď Barbara hovorila o jej dokonalom manželstve, ju totiž zatkla polícia v USA za násilnosti: „Privolali ma na parkovisko pred obchodom T. J. Maxx k potýčke dvoch žien a jedného muža. Obeťou bol muž, na ktorého obvinená (Haščáková, pozn. red.) útočila najprv slovne a neskôr aj fyzicky,“ píše v zápisnici floridský dôstojník Adam D., ktorý popísal Barbaru ako „veľmi emotívnu“ a „intoxikovanú“.

Napriek upozorneniam hliadky napokon speváčka vyskočila a Steva udrela lakťom do brucha, pričom sa snažila napadnúť aj neznámu ženu. Haščáková pod vplyvom bola napokon zatknutá, čelila obvineniu z domáceho násilia a nejaký čas pobudla v sarasotskom väzení, foto zatknutej Barbary >>> TU <<<. Pred pár hodinami navyše zverejnila informáciu, že sa jej niekto nabúral do účtu a správy o týraní nie sú pravdivé. Zaujímavosťou je, že na Twitteri boli zverejnené rovnaké statusy s prosbou o pomoc, ktoré ale zmazané neboli. Kde je teda pravda?

Barbara pôsobila v Chart Show zakríknuto
V roku 2016 mala ale sama napadnúť manžela, za čo ju zatkla polícia v USA
Najnovší status Barbary popiera akékoľvek domáce násilie…

Zdroj: cas.sk│ Foto: Instagram, Facebook