Dvanásta séria reality šou Farma je plná zvratov a šokujúcich situácii, pričom o tie najvýraznejšie sa v tomto ročníku postarala mešťanka Rebeka Hlavatá. Výrazná brunetka si pred televíznymi kamerami nekládla servítku pred ústa a potom, čo najkôr laškovala s Erikom Zahorjanom, padla do náručia partnera svojej najlepšej kamarátky zo statku, Henricha Kuľka. Ani to však nebola bodka za situáciámi, ktoré nikto nečakal!

25-ročná recepčná z Galanty spôsobila na Farme 12 nevídaný rozruch nielen divákmi kritizovanými perami, ale predovšetkým svojimi vzťahmi. Kým najskôr poslala prostredníctvom kamier domov odkaz priateľovi, vzápätí sa túlila k Erikovi Zahorjanovi. Potom, ako následne zo šou vypadla Nikol Fridrichová, sa vrhla pod vplyvom alkoholu do náručia Henricha Kuľka, pričom sa dvojica len pár dní na to postavila do duelovej arény.

Tu síce svoj boj proti Beate Rusnákovej a Máriovi Rigovi vyhrali, no pre opakované porušovanie pravidiel musela Rebeka napokon Farmu opustiť. Iba pred pár hodinami sa pritom výrazná kráska prihovorila svojim fanúšikom, pričom priznala trpkú skúsenosť z minulosti. Kým ohľadom Heňa predpokladá, že aj napriek zblíženiu sa ostanú len kamarátmi, v live streame sa rozhovorila aj o bývalom priateľovi, s ktorým už pár netvorí a pred Farmou ju mal fyzicky týrať!

Vzťah s nesprávnym mužom?

Exfarmárka sa začala v prvej polovici uplynulého roka stretávať s mužom, ktorého síce poznala celý život, no až vzťah s ním jej otvoril oči. ,,Potom sa stalo také, že zdvihol na mňa ruku prvýkrát, zdvihol na mňa ruku druhýkrát, tretíkrát a štvrtýkrát. Štvrtýkrát to išlo do takého extrému, že keby som tam vlastne nemala kamarátku pri tom, tak dnes tu asi nie som a nedávam live-ku,“ hovorí o trpkej životnej lekcii.

Pri každej z nich mali byť dokonca prítomní aj svedkovia, avšak posledný útok bol takého rázu, že mohol byť pre Galantčanku fatálny! ,,Vlastne ja som po tom poslednom údere bola odhodlaná na to, že idem a podávam trestné oznámenie, ale nechcela som tomu človeku ublížiť, tak som sa na päte otočila, teraz ľutujem, že som to neurobila,” hovorí čerstvo vypadnutá farmárka.

Ako uviedla, potom, čo sa rozišli, sa jej ozvali bývalé partnerky tyrana, ktoré s ním mali totožnú skúsenosť. Rebeka preto vzťah definitívne ukončila a vyvracia akékoľvek konšpirácie, že by bola zadaná, prípadne naklonená pokračovaniu partnerstva s človekom, ktorý sa mal po Farme ozvať súťažiacej Nikol.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/rebihlavata, markiza.sk, streamable.com