Po tom, ako mladá žena trávila dlhé dni v práci, sa konečne rozhodla pre dovolenku. Belinda sa poriadne buchla po vrecku a vybrala sa na slnečné Bali. Tu však zažila taký výsmech a potupu, že niekoľko dní strávila zavretá v izbe, kde mala iba oči pre plač. Bol čas definitívne zmeniť svoj život!

Belinda Brodie (31) zatúžila po luxusnej dovolenke, a tak si dopriala oddych na Bali. V exotickej krajine však ostala nemilo prekvapená, keď sa jej ľudia na pláži posmievali kvôli nadváhe, a dokonca si na ňu ukazovali prstom. S takýmto správaním rozhodla nerátala, no situácia sa zhoršila, keď sa rozhodla nakupovať. Obchodníci jej okamžite pri pohľade na ňu oznamovali, že na jej postavu nemajú žiadne oblečenie.

Aj napriek tomu, že to bolo pre bacuľku extrémne nepríjemné, donútilo ju to uvažovať nad svojimi zlými stravovacími návykmi. Musela si priznať, že fastfoodmi a sedením na gauči si postupne ničí život. V momente, keď sa rozhodla zdravo žiť, vážila neuveriteľných 130 kíl. Vďaka správnemu stravovaniu a pravidelnému pohybu sa jej však podarilo schudnúť úžasných 60 kilogramov! Belinda rozhodnutie schudnúť považuje za to najlepšie vo svojom živote.

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: Facebook, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.