Obľúbená česká speváčka je opäť sama: Po búrlivom rozvode ďalší rozchod!

Dátum:

V roku 2018 prekvapil celé Česko i Slovensko nečakaný rozchod jedného z najstabilnejších párov domáceho šoubiznisu, ktorý spoločne vychovával dvoch synov. Z rozvodu umelkyne Lucie Vondráčkovej (42) a hokejistu Tomáša Plekance (39) sa stala otvorená vojna, keď si bývalí partneri odkazovali nečakané vyjadrenia priamo prostredníctvom médií.

Lucie Vondráčková, ktorá zaznamenala prvý väčší úspech v roku 1995 skladbou Džíny, doslova vyrastala pred zrakmi fanúšikov, pričom dlhé obdobie stála po boku hokejistu Tomáša Plekance. V lete 2018 však došlo ku krachu ich vzťahu, kým len krátko na to športovec priznal, že jeho srdce patrí už inej žene.

Kým pre Luciu malo ísť o ranu pod pás, s odstupom času sa situácia upokojila a bývalí manželia sa dnes snažia vychádzať predovšetkým kvôli dvom spoločným synom Matyášovi a Adamovi. Speváčka od pálčivej udalosti nepodľahla čaru žiadneho muža, avšak v auguste minulého roka priznala vzťah s moderátorom Petrom Vojnarom (46). Dvojica sa spoznala pri natáčaní videoklipu, kde hrali pár a preskočila medzi nimi povestná iskra.

Ako sa však zdá, láske Vondráčkovej, ktorá len nedávno naspievala nový singel v slovenčine, už zazvonil zvonec. Moderátor si najskôr zmenil svoj stav na facebookovom profile zo zadaný na nezadané a krátko na to informáciu o rozchode potvrdil. „Keď sa pýtate, tak áno. Nejaké obdobie sa už nevídame. Ale je to súkromná vec, viac k tomu hovoriť nechcem,“ uviedol v skratke. O čosi otvorenejšia bola samotná Lucka, ktorá uviedla, že sa medzi exmilencami nič zásadné nestalo, len sa z lásky stalo priateľstvo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Extra.czFoto: IG/lucievondrackovaofficial, petrvojnar

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...