Obľúbená herečka, ktorá naposledy zahviezdila v seriáli Búrlivé víno, poriadne prekvapila fanúšikov. Napriek tomu, že s herectvom sa už rozhodla seknúť, urobila niečo, čo čakal len málokto.

Obľúbená herečka Eva Rysová (86) sa s herectvom definitívne rozlúčila po poslednej klapke v obľúbenom televíznom seriáli Búrlivé víno. Odvtedy sa sympatická „Anka Roznerová“ vytratila do ústrania a užíva si zaslúžený dôchodok.

O to prekvapivejšia je najnovšia fotografia, ktorá sa objavila na sociálnych sieťach. Na zábere spred pár hodín pózuje charizmatická herečka po boku detského speváka Mira Jaroša v priateľskom objatí. Kto by však čakal, že išlo len o náhodné stretnutie, mýli sa. Eva Rysová sa totiž rozhodla pre poslednú spoluprácu v živote, a tou je práve účinkovanie v Jarošovom klipe.

Dnes mi pani Rysová zároveň povedala, že hrala poslednýkrát. Ponuka účinkovať v mojom klipe bola posledná, ktorú sa rozhodla prijať. Dojalo ma to. Je to pre mňa veľká česť,“ neskrýval nadšenie Miro. Musíme uznať, že pani Rysovej to stále veľmi pristane a nestratila nič zo svojho šarmantného úsmevu a elánu. Dôvod na radosť má aj ďalší herec Búrlivého vína, Tomáš Maštalír, ktorý sa stal pred pár dňami šťastným oteckom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/jarosmiro, jakub_abraham