Obľúbená herečka SND je na javisku už ako doma, no momentálne nečakane zmizla z dosiek. Jej rodina prezradila, že za náhlou pauzou herečky sú nečakané zdravotné problémy. 

Marína Kraľovičová patrí v SND k stáliciam a pochváliť sa môže napriek vysokému veku energiou a vitalitou, ktorú jej môžu závidieť aj mladšie ročníky. Marína si doposiaľ za svoju dlhú kariéru nikdy nevybrala dlhšie voľno a nebola nútená zrušiť žiadne predstavenia. Vek sa však občas podpíše na každom človeku a herečka bola prvýkrát nútená dať si pauzu od milovaného divadla.

Jej dcéra Jana Kocianová prezradila pre Plusku, prečo sa obľúbená herečka neobjavila na scéne už od Silvestra: „Vyčerpala sa, veď už má nárok. Poprosila kolegyne, aby ju zastúpili,“ vysvetľuje dôvody, pre ktoré si jej mama zahrala posledné predstavenie pred vyše dvomi týždňami. Kvôli zhoršenému zdravotnému stavu sa dokonca nezúčastnila ani na nedávnom pohrebe kolegu Mariána Labudu, no dcéra má pre fanúšikov dobré správy: „Už sa dáva do poriadku,“ ubezpečuje. Marína by sa tak už čoskoro mohla opäť vrátiť do pracovného víru a odohrať najbližšie predstavenia Popol a vášeň či Bačova žena.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook