Herečka a speváčka Nela Pocisková má na Slovensku mnoho fanúšikov, len nedávno sa po pôrode vrátila na javisko a teraz znovu nečakane končí. Čo sa stalo? Nuž, prednedávnom vyplávala na verejnosť informácia, že obľúbená herečka je opäť tehotná.

Nela Pocisková bola hosťom v známej talkšou Patra Marcina s názvom „Neskoro večer“. Moderátor a komik ju samozrejme nešetril a bez váhania jej dával otázky priamo na telo. „Mrzí ma, že som si zase veľmi nezahrala. Stihla som iba pár predstavení, pretože som opäť v požehnanom stave,“ odpovedala smutne Nela na otázku ohľadom jej účinkovania v divadle. Takto si to herečka údajne nepredstavovala, druhé dieťa s partnerom plánovali až keď ich syn Hektor dovŕši aspoň 3 roky a pôjde do škôlky. Nuž, stalo sa a „miláčik“ divadelného publika si musí dať opäť pauzu. Prečo však takto priskoro? Plavovláska to odôvodnila jasne, problém je údajne v náročných tanečných a akrobatických prvkoch v predstavení, kde sa napríklad hádže aj o zem.

Ako však celú situáciu vníma samotné divadlo Nová Scéna? Portál Topky.sk uverejnil vyjadrenie riaditeľky Ingrid Fašiangovej, ktoré znie takto: „Nele Pociskovej srdečne gratulujeme a želáme všetko len to najlepšie… Aj pre nás to bolo prekvapenie, ale nie všetko v živote sa dá úplne naplánovať. O muzikál Rómeo a Júlia je veľký záujem divákov, bude sa uvádzať ďalej, nakoľko máme alternujúce dve Júlie – naše interné herečky – Mirku Drínovú a Romanu Dang Van. A samozrejme sa budeme veľmi tešiť, keď sa Nela opäť po materskej pauze vráti ako Júlia na naše javisko.“

nela pociskova, filip tuma nela pociskova nela pociskova, filip tumaZdroj: topky.sk | Foto: instagram