Známa muzikálová herečka si v týchto mesiacoch prechádza najhorším obdobím v živote. Sú to dva mesiace, čo prišla o svoju milovanú dcérku. Život jej však uštedril ďalšiu krutú ranu, pričom sa jej rodina obáva, že toľký zármutok nezvládne.

Ruthie Ann Miles (34) si svojím talentom získala tisíce fanúšikov. Tanec, spev aj hranie sú jej vášňou a ponuky sa jej hrnuli zo všetkých strán. Súkromný aj pracovný život herečky bol vyvážený a sama priznala, že je vďačná, že môže byť so svojou rodinou a zároveň sa venovať svojej profesií.

Všetko sa však zmenilo pred dvomi mesiaci, keď nezodpovedná vodička Dorothy Bruns (44) prešla na červenú, pričom zrazila Ruthie, jej 4-ročnú dcérku Abigail a 1,5 ročného syna jej kamarátky. Obe deti náraz neprežili a vinná vodička sa pokúsila z miesta nehody ujsť.

O pár dní prišla ďalšia zdrvujúca správa, ktorá sa týkala konkrétne herečky. „V čase nehody bola tehotná a utrpela vážne zranenia. Minulý piatok o nenarodené dieťatko prišla. Bolesť, ktorú prežíva, sa nedá pochopiť,” uviedol na sociálnej sieti hovorca umelkyne.

Zdroj: metro.co.uk  |  Foto: Pixabay, Instagram