Obrovské rodinné nešťastie zasiahlo obľúbenú herečku, ktorá je v týchto chvíľach stále v kritickom stave. Rodina a priatelia sú v šoku a dúfajú, že sa stane zázrak a prežije. Vážna dopravná autonehoda jej totiž zobrala rodičov a o pár dní aj sestru.

Aj napriek tomu, že k autonehode došlo 26. decembra v Sydney, doteraz neboli poskytnuté žiadne bližšie informácie. Polícia sa snažila utajiť meno herečky, ktorá bojuje v nemocnici o život. Dnes vieme, že ide o Jessicu Falkholt (29), ktorá spoločne so svojimi rodičmi a sestrou vyrazila na chatu, kde chceli tráviť Silvestra. To sa, bohužiaľ, nestalo.

Auto hviezdy seriálu Home a Away čelne narazilo do ďalšieho auta. Vodič druhého vozidla a rodičia mladej herečky, Lars (†69) a Vivian (†60) boli na mieste mŕtvi. Jessicu a jej sestru vytiahli z auta na poslednú chvíľu, keďže začalo horieť. No po troch dňoch Annabelle (†21) zomrela kvôli vážnym zraneniam.

Prečítajte si tiež: Poznáme smutný príbeh LYŽIARKY Lucie († 30), ktorá na svahu tragicky ZOMRELA!

Jessica sa viac ako týždeň nachádza v kóme, pričom jej stav je stále vážny. Podstúpila niekoľko operácií a rodina sa modlí, aby sa čo najskôr prebrala. No ak sa tak stane, čakajú ju najhoršie chvíle jej života.

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: Facebook, Instagram