Šoubiz Obľúbená herečka z Oteckov je opäť TEHOTNÁ: Novinku tajila 6 mesiacov!

Obľúbená herečka z Oteckov je opäť TEHOTNÁ: Novinku tajila 6 mesiacov!

To je ale novinka! Obľúbená herečka, ktoré momentálne hviezdi v seriáli Oteckovia, je opäť tehotná. Krásnu správu sa sympatickej herečke darilo tajiť neuveriteľných šesť mesiacov. Prezradila sa až na poslednej akcii, kde sa už bruško skryť nedalo.

Obľúbená herečka, ktorá momentálne stvárňuje jednu z postáv v seriáli Oteckovia, je opäť tehotná. Zuzana Porubjaková alias čašníčka Simča je v požehnanom stave a krásnu správu, že sa stane dvojnásobnou mamičkou, sa jej darilo pred verejnosťou tajiť až neskutočných šesť mesiacov, foto >>> TU <<<.

Zuzana sa nedávno zasnúbila so svojím priateľom Michalom, s ktorým už vychováva trojročnú dcérku Emu. Obrad sa bude konať v komornej a rodinnej atmosfére. Nevie sa však, či sa herečka plánuje vydať ešte pred pôrodom alebo si nechá veselicu až na obdobie, keď dieťatko trochu podrastie.

Obľúbená tvár z Oteckov je podľa informácii Plusky v šiestom mesiaci, hoci to až doteraz na jej brušku nebolo vidieť. Prezradila sa až na poslednej módnej prehliadke Fera Mikloška, kde sa jej už črtali tehotenské tvary: „Zuzka je tehotná. Už je v 6. mesiaci tehotenstva,“ prezradil zdroj z okolia dvojice. Zuzka sa však ku svojmu súkromiu vyjadrovať nechcela a pre seba si necháva pohlavie aj meno bábätko. Dvojici srdečne blahoželáme!

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Oteckovia, YouTube/Televízia Markíza

Exit mobile version