Fanúšikov jednej z najúspešnejších influenceriek čakal poriadny šok. Krásna Veronica Biasiol prehovorila o vzácnom ochorení „vitiligo“, ktoré ju postihlo už pred štyrmi rokmi. Dnes sa rozrozprávala o dôvode, prečo ho dodnes tajila, ale aj o tom, ako sa jej podarilo ho ukryť tak, aby si ho nik nevšimol.

Veronica Biasiol si podľa vlastných slov zakladá kariéru najmä na dokonalom výzore. Práve to bol dôvod, prečo sa svojim fanúšikom bála odhaliť pravdu o svojom zdravotnom stave. „Viete, že som strašný perfekcionista a myslím si, že to je práve dôvod, prečo sa mi niečo takéto prihodilo,“ začala svoj prejav populárna tmavovláska, pričom neudržala slzy.

Veronica Biasiol vo svojom podcaste s Momou Horňákovou

„Pred štyrmi rokmi sa mi spustilo jedno autoimunitné ochorenie, a to je vitiligo. Nikto z vás si to nevšimol, nikto z vás to nevie, lebo celé tie štyri roky na seba dávam make-up, samoopalováky, filtre, všetko,“ priznala a následne ukázala telo poznačené stratou pigmentu.

Ako uvádza samotná česká ikona, vitiligo je často spôsobené najmä dedičnosťou, stresom či traumou, inak to nemalo byť ani v jej prípade. „Myslím si, že jediné, čo by na to pomohlo, by bolo dať sa nejako psychicky do kľudu,“ uvádza otvorene s tým, že uplynulé obdobie mala Biasiol prejsť nielen náročným rozchodom, ale aj s množstvom sporov s vlastným otcom.

Na konci svojej emotívnej spovede influencerka priznáva, že v konečnom dôsledku je za stratu pigmentu vďačná. Choroba, ktorá spôsobuje, že telo si v podstate vytvára protilátky proti vlastným pigmentovým bunkám, ju mala naučiť, že výzor v konečnom dôsledku nie je vôbec dôležitý tak, ako ho doteraz považovala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/VeronicaBiasiol