Markizáčka, ktorú poznajú diváci z obľúbenej relácie, je konečne opäť zamilovaná. Po rokoch samoty je znova šťastná po boku muža, s ktorým sa už dlhšie pozná.

Markizáčka z Telerána Adriana Poláková (41) je konečne opäť šťastne zamilovaná. Hoci bola posledných päť rokov single, teraz si znova užíva blízkosť muža. So svojím novým priateľom sa pritom dala dokopy práve vďaka Teleránu, kde sa objavil ako hosť.

Prečítajte si tiež: Speváčka Sima Martausová šokuje: Tohoto sympaťáka poslala k vode kvôli Vinczeho bratovi!

Nový priateľ sa však nepohybuje v mediálnom prostredí, ale v oblasti IT technológii a vychýrená cukrárka ho už stihla zoznámiť aj so svojimi deťmi, ktoré ho bez problémov prijali: “Mám priateľa, po piatich rokoch, je to dosť, ale na dobré sa oplatí čakať. Je to len v začiatkoch. Stretávame sa, keď máme čas, ideme na výlet, najčastejšie na víkend, keď mám aspoň dva dni voľno. Poznáme sa už veľmi, veľmi dlho, ale len teraz sme sa dali dokopy, takže uvidíme, potom poviem viac,” prezradila Novému Času čerstvú novinku markizáčka. Snáď tak bude môcť Adriana vypekať svoje dobroty aj novej láske.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, markiza.sk