Slovenská diva a jedna z najpopulárnejších herečiek aj napriek svojmu veku vyzerá vždy mladistvo. Vrásky na tvári jej však v poslednom období robí bolestná situácia s jej milovanou mamou.

Zdena Studenková minulý rok oslávila krásny vek, 62 rokov. Známu herečku poznáme z množstva filmov a divadelných hier. Dnes jej meno pozná azda každý Slovák a veľmi známa je aj v susednom Česku. Divadelná stálica však neraz prekvapila aj svojím hudobným talentom, ktorý pretavila do hudobného albumu a účinkovania v niekoľkých muzikáloch. Naposledy sa nám na televíznych obrazovkách predstavila ako doktorka Adela Luteránová v seriáli Búrlivé víno. Zaujala však aj svojou rolou vo filme Tomáša Svobodu z roku 2016, Manžel na hodinu.

Herečka Zdena StudenkováDvakrát rozvedená herečka našla svoje šťastie až do tretice so slovenským dirigentom Braňom Kostkom, ktorý je od nej o 17 rokov mladší. V súčasnosti prežíva dvojica ťažké chvíle, pretože musí bojovať s nepríjemnou diagnózou Zdenkinej 82-ročnej mamy Gertrúdy. Tá je momentálne hospitalizovaná v Národnom onkologickom ústave.

Zdena Studenková s priateľom Braňom Kostkom
Zdena Studenková (62) s priateľom Braňom Kostkom (45)

Priateľ Braňo je momentálne pre Zdenu najväčšou oporou. Keď ju naposledy novinári pristihli vychádzať z onkologického ústavu, herečka si len prikryla slzami zaliatu tvár a odmietala sa akokoľvek vyjadriť. Situáciu zachránil Braňo, keď žurnalistom poďakoval za pochopenie a objal svoju utrápenú priateľku.

Herečke do budúcnosti prajeme veľa síl a jej mame skoré uzdravenie!

Zdroj: Tivi.cas.sk | Foto: Instagram, Facebook, Depositphotos.com