Obľúbená slovenská herečka, ktorú si diváci pamätajú zo seriálu Búrlivé víno, ohlásila nečakaný koniec. Hereckú kariéru sa rozhodla zavesiť na klinec pre zdravotné problémy…

Obľúbená herečka Eva Rysová (86), ktorá sa naposledy zapísala do povedomia televíznych divákov s postavou babičky Aničky v mimoriadne sledovanom seriáli Búrlivé víno, sa rozhodla nečakane skončiť kariéru. O tom, že si v známom seriáli zahrala zrejme poslednýkrát, prehovoril jej herecký kolega a dobrý kamarát Ivan Letko (84): „Áno, sme v kontakte. Evička už nechce nakrúcať zo zdravotných dôvodov,“ prezrádza pre Plusku šokujúcu novinku. Pred pár mesiacmi nás pritom zasiahol odchod do neba známeho režiséra, ktorý si v Búrlivom víne zahral rolu.

Sympatická dáma na tom v poslednom období nie je aj vzhľadom k jej veku práve najlepšie a mnohé zrejme skomplikoval aj nešťastný pád v roku 2016. Rysovej seriálová postava Aničky si pritom popri Nine a Martinovi získala nemenej sympatii divákov, ktorí ju obľubovali pre jej trefné a zábavné hlášky, ale aj múdre rady a ľudský prístup.

O tom, že na obrazovkách bude po svojom náhlom odchode chýbať, niet pochýb. Napriek zdravotným komplikáciám ale diváci dúfajú, že optimistická herečka sa bude časom cítiť lepšie a budeme ju mať možnosť opäť uvidieť na obrazovkách v niektorom z pripravovaných projektov.

Eva Rysová si získala divákov postavou Aničky v Búrlivom víne
Sympatická herečka ale odmieta natáčať kvôli zdravotným problémom

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook/Búrlivé víno