Obľúbená slovenská speváčka, ktorá je autorkou mnohých hitov, poriadne šokovala fanúšikov. Prevalilo sa totiž jej strážené tajomstvo o tom, že má údajne randiť so známym štyridsiatnikom.

Obľúbená speváčka Celeste Buckingham (23) začínala v súťaži SuperStar a postupne sa presadila na hudobnej scéne, pričom slávu zožala dokonca aj v zahraničí. V súkromnom živote, ako to už býva, to má tmavovláska ale trochu komplikovanejšie. Nedávno navyše priznala, že trpí nepríjemným ochorením, kvôli ktorému raz po koncerte odpadla.

Po rozchode s Matějom Vávrom randila s DJ-om Brunom, no ani tento vzťah nemal dlhé trvanie a v lete 2017 ohlásila rozchod. Za stroskotanými vzťahmi vidí kráska nedostatok času a nabitý pracovný diár, ktorý jej necháva len málo priestoru na lásku a mužov. Zdá sa ale, že napriek mnohým aktivitám sa speváčka opäť zaláskovala a po jej boku má byť nový muž.

Podľa portálu Topky.sk mala Celeste údajne zbaliť majiteľa zľavového portálu, a hoci má Slovenka so zahraničnými koreňmi len niečo po dvadsiatke, jej nový priateľ má mať rovných 40. Zrejme sa speváčka rozhodla tentokrát skúsiť po mladíkoch staršieho a zrelšieho chlapa: „Celeste je s ním už niekoľko mesiacov a klape im to. Nechcú sa k tomu ale vyjadrovať, keďže by si svoje súkromie radi nechali pre seba,“ prezrádza zdroj. Keďže sa už ale spoločne viackrát objavili aj na verejných akciách, je zrejme len otázkou času, kedy Buckingham svoj nový objav predstaví aj oficiálne.

Celeste mala zbaliť majiteľa zľavového portálu
Jej nový priateľ má byť od nej o 17 rokov starší

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram