Slovenská speváčka nedávno priznala psychické problémy, ktoré sú spojené aj s niekoľkými zdravotnými komplikáciami. Rozhodla sa preto konať a situáciu dostať pod kontrolu, v dôsledku čoho odcestovala do zahraničia, kde podstupuje liečbu. Zdá sa však, že na Slovensko sa vrátiť neplánuje!

Talentovaná hudobníčka Celeste Buckingham mala už v minulosti zdravotné problémy, keď bojovala s anorexiou. Napokon sa dostala z najhoršieho, no nedávno ju začali trápiť migrény, a taktiež jej bola diagnostikovaná úzkostná porucha dysmorfofóbia.

Ide o psychickú chorobu, kedy je človek presvedčený o vlastnej škaredosti či vrodenej deformite, v dôsledku čoho trpí depresiami. 25-ročná speváčka dala bokom všetky pracovné záležitosti a odletela na slnečný ostrov Madeira v Portugalsku, kde podstupuje liečbu.

Podľa ženského týždenníka Báječná Žena si však Celeste kúpila na ostrove nehnuteľnosť a čoskoro sa bude sťahovať. Madeira v Severnom Atlantiku by sa tak mala stať jej novým domovom. ,,Tu na ostrove bývajú tie najkrajšie západy slnka, aké som v živote videla. Rada sa na to pozerám a porozmýšľam nad vecami a skladbami, ktoré pre vás chystám,“ napísala obľúbená brunetka, pričom zverejnila zábery zo slnečnej pláže.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: zena.pluska.sk  |  Foto: IG/celbuckingham