Obľúbená speváčka, ktorú dôverne poznajú fanúšikovia zo Slovenska aj Čiech, sa tajne vydala! Roky musela znášať kritiku bulváru pre svoje kyprejšie tvary, no ona sa ich do svojej svadby elegantne zbavila.

Talentovaná speváčka Ewa Farna pochádzajúca z Poľska má len 24 rokov, no počas svojho pôsobenia na hudobnej scéne už zožala nemalé úspechy. Fanúšikov si získala na Slovensku, v Čechách ale aj v Poľsku. V bulvári ju novinári roky kritizujú pre jej extrémne výkyvy v hmotnosti a nenechajú si ujsť príležitosť, aby upozornili na jej nabraté kilá.

Momentálne však Ewa vyzerá skvele a najmä jej to bez ohľadu na telesné tvary výborne spieva. Mladučká speváčka však so všetkými neprajníkmi z bulváru zatočila tak, ako sa to podarí len málokomu. Pred pár dňami sa totiž vydala v úplnej tajnosti za gitaristu Martina Chobota: “Drahí fanúšikovia, ani neviete, aká som šťastná, že vás o tomto môžem informovať sama, svojimi slovami. Keď sa naozaj chce, tak aj vo svete šoubiznisu sa to dá, alebo máme proste šťastie na ľudí okolo nás, ktorým dôverujeme a oni tú dôveru nesklamali,” neskrýva šťastie speváčka. Svojho manžela si zobrala po 4-ročnom vzťahu, no ako priatelia sa poznajú už 9 rokov. Ewa zároveň natešene dodáva, že manželstvo nie je len papier, je to cool!

Ewa Farna sa tajne vydala za priateľa Martina Chobota

Zdroj | Foto: Instagram