Charizmatická speváčka okamžite zaujala svojím unikátnym hlasom, ktorý si získal milióny fanúšikov. Jej koncerty sú pravidelne vypredané a o priazeň obdivovateľov rozhodne nemá núdzu. No niektorí zrejme prekročili hranice posadnutosti a kvôli zaslepenej láske dokážu obetovať všetko.

Reč je o americkej speváčke Lane Del Rey, ktorá si svojím jedinečným hlasom a netradičnou hudbou dokáže získať milióny fanúšikov. No tentokrát sa na jednom z koncertov v americkom meste Orlando mal objaviť aj fanatický obdivovateľ. Ten zanechal na sociálnej sieti tajomný odkaz. ,,V piatok sa chcem stretnúť s mojou kráľovnou a od toho dňa budú naše rozhodnutia už spoločné. V piatok odchádzam, keďže sa musím stretnúť s mojou manželkou, ktorá bude mať koncert a potom ma už pravdepodobne nikdy neuvidíte,“ napísal dva dni pred koncertom.

Michael Hunt vymyslel plán, vďaka ktorému sa dostal do zákulisia ako poslíček. No vďaka jednému duchaprítomnému ochrankárovi bol zatknutý. Pri sebe mal vstupenku na koncert a nôž. Muži zákona si myslia, že verný fanúšik chcel speváčku uniesť a následne zabiť ju a aj seba. Konflikt pred jej vystúpením ňou otriasol, pričom sa bála postaviť na javisko, nakoniec sa však odhodlala a predviedla svoj životný výkon.

Michael Hunt – verný fanúšik speváčky

Zdroj: telegraph.co.uk  |  Foto: Facebook