V posledných týždňoch sa koronavírus usadil vo vodách šoubiznisu, pričom sa medzi celebritami šíri extrémne rýchlo. Jedna z najobľúbenejších televízií má však obrovské komplikácie, v dôsledku čoho musela okamžite konať a zabrániť ďalšej nákaze zamestnancov.

Je to iba pár dní, čo musela televízia Markíza hasiť problém, keďže manželia Vinczeovci mali pozitívny test na ochorenie COVID-19. Najnovšie má problémy aj verejnoprávna televízia, na ktorú sa to hrnie z každej strany. Nakazili sa totiž tváre športových relácií, a to Marianna Ďurianová či komentátor Marcel Merčiak. ,,Áno, mal som pozitívny test a som momentálne v domácej karanténe. Mám ľahší priebeh, som iba mierne nachladený. A vôbec netuším, kde som sa mohol nakaziť,“ uviedol športový moderátor pre cas.sk.

To je však iba začiatok, keďže pozitívny test mal aj športový komentátor Pavol Gašpar a pred pár dňami zverejnila zlú správu i jeho kolegyňa, moderátorka Barbora Žiačiková. Podľa informácií denníka Nový Čas má byť nakazený aj Boris Valábik, ktorý spoločne s Mariánom Gáborikom natáča podcast venujúci sa hokeju.

Ich rozhovory s hosťami natáča produkčná spoločnosť Dana Dangla, ktorý je tiež nakazený a veľa ľudí z jeho pracovného tímu. RTVS bola nútená okamžite konať, pričom zaviedla prísne opatrenia. Údajne má byť totiž pozitívne testovaných osôb omnoho viac, no o svojom zdravotnom stave nechcú hovoriť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: RTVS, FB/Boris Valábik