Obľúbený moderátor sa vo ,,fachu“ pohybuje už takmer 25 rokov, pričom sprevádzal divákov obrovským množstvom projektov či podujatí. Mikrofón sa na dlhé roky stal jeho pravou rukou, a o to viac je šokujúce jeho najnovšie vyhlásenie.

Rozhlasový a televízny moderátor Michal Sabo patrí v našej krajine k ostrieľaným profesionálom, ktorý nemá problém vyspovedať ani skúsených politikov v rádiu Expres v relácií Sabo Sebou. V minulosti však odmoderoval nejednu súťaž krásy Miss Slovensko, zákulisie niekoľkých sérií SuperStar, nehovoriac o desiatkach ďalších podujatí.

Aj keď na verejnosti pôsobí uvoľnene a s úsmevom na tvári, nedávno v rannej relácií Teleráno prehovoril o depresiách, ktoré ho v minulosti trápili. Ťažké obdobie prekonal, no stále navštevuje psychologičku, v dôsledku čoho si čoraz viac uvedomuje, že sa musí venovať aktivitám, ktoré ho robia šťastným.

Michal tak dospel k vážnemu rozhodnutiu, pričom oficiálne končí s moderovaním. „Pravda je taká, že moderovanie ma už nenapĺňa tak, ako kedysi, keď som svoju prácu skutočne a bezodne miloval. Síce sa vo mne niečo zlomilo, naveky bude platiť, že mikrofón bol mojou prvou láskou a je otázne, či je vôbec možné, aby som pre niečo mohol mať väčšiu vášeň,“ napísal na sociálnej sieti.

Známy Slovák zatiaľ nevie, ktorým smerom sa vydá, no naznačil, že bude naďalej eko blogerom. ,,Čo bude? To pre mňa ostáva záhadou. Som však odhodlaný tú záhadu preskúmať. Nateraz bolo pre mňa dôležité dať túto emóciu do priestoru a možno Vám venovať šancu užiť si to ešte so mnou, kým to trvá (a ak mi, nedajbože, fandíte, za to som vďačný),“ dodal Sabo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Michal Sabo  |  Foto: FB/Michal Sabo, Televízia Markíza