Jeden z najkrajších slovenských párov pred pár hodinami oznámil radostnú novinku. Dvojica už spoločne vychováva synčeka, ktorý sa čoskoro stane veľkým bratom pre nového súrodenca. Rodinka tak nemôže byť šťastnejšia!

Thomas Puskailer sa dostal do povedomia divákov v roku 2009, keď sa zúčastnil boja o titul česko-slovenskej Superstar. Napokon sa na Slovensku usadil a spoločne s manželkou Abbie tu vychováva 3-ročného synčeka Noaha.

V posledných rokoch sa však rodák z Holandska stal aj moderátorom televízie JOJ, konkrétne v magazíne TopStar. Aj napriek tomu, že nehovorí plynule slovenským jazykom, si ho diváci obľúbili. 39-ročný krásavec sa tak stal známou osobnosťou, no prioritou pre neho stále ostáva rodina, ktorá sa čoskoro rozrastie.

Thomas krásnu novinku oznámil na sociálnej sieti. ,,Chcem sa s vami všetkými podeliť o radostnú správu, že naša rodina sa rozrastie a čakáme naše druhé dieťa. Aj v tomto období, v ktorom žijeme, sa dejú zázraky. Sme neskutočne šťastní, že sa môžeme stať dvojnásobnými rodičmi,“ napísal spevák, pričom zverejnil spoločné zábery, kde sa jeho milovanej manželke už črtá tehotenské bruško.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/thomaspuskailer  |  Foto: IG/thomaspuskailer, FB/Thomas Puskailer