Mnohých poslucháčov nedávno zarmútilo, keď jedno z obľúbených slovenských rádií oznámilo oficiálne ukončenie vysielania. Bolo viac ako zrejmé, že medzi éterovými stanicami tak zostala viditeľná diera na trhu v podobe chýbajúcich pesničiek tvrdšieho žánru. Situácia sa však zmenila a vyhľadávané rádio je späť!

Rádio Anténa Rock na začiatku októbra 2021 ukončilo oficiálne vysielanie. Aj napriek tomu, že počet poslucháčov za týždeň bol odhadovaný na 400-tisíc, rádio si na seba jednoducho nedokázalo zarobiť. Ostatné rozhlasové stanice mali viac šťastia, keďže prevádzkovateľ rádia Expres kúpil stanice Europa 2 a Jemné. Fun rádio sa zase zhostilo stanice Vlna, kým rockové rádio ostalo na ocot.

,,Ďakujeme za peckových 7 rockov. Bolo nám cťou byť tu s vami,“ takto znel posledný príspevok na sociálnej sieti. Po takmer roku sa však obľúbené rádio vracia v novom šate. Poslucháči sa môžu tešiť na rannú show s Tomaggiom a Ľubou Tomášikovou, no fanúšikovia určite nezanevreli ani na Sifona.

Vysielanie znova obohatí herec Robo Roth, ktorý pre rozhlasovú stanicu načítal tzv. džingle. ,,Slovensko má opäť rockové rádio! Naplno štartujeme už 3. októbra a hrať budeme najväčšie rockové hity na plné gule! V FM pásme budeme vysielať v Bratislave a Trenčíne na frekvencii 100,3 MHz,“ uvádza sa na sociálnej sieti, pričom Rádio ROCK štartuje už o pár dní o 6.00 hod.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: radiorock.sk  |  Foto: FB/Rádio ROCK, Pixabay