Populárneho herca poznáme z mnohých filmov či seriálov. Naposledy si však zahral špekulanta Miňa Demoviča v seriáli Profesionáli. No náhle sa stratil z obrazoviek aj divadla kvôli vážnym psychickým problémom. Kde sa nachádza dnes?

Janko Kroner (61) bojuje už osem rokov s ťažkými depresiami. Nádej svitla, keď sa pred dvoma rokmi objavil v relácií Inkognito ako tajný hosť, no bolo zjavné, že kamery a publikum ho poriadne znervózňujú, a už sa necíti ako ryba vo vode.

Po rozvode s herečkou Lenkou Košickou sa umelec presťahoval do Považskej Bystrice k sestre Janke. Nastal však kolotoč hospitalizácií na psychiatrii a následne sa vracal do sestrinej domácnosti. Neskôr však medzi nimi údajne nastal konflikt a Janka sa ujal jeho syn Jakub. Dodnes nebolo známe, kde sa presne herec nachádza.

Kroner je umiestnený v domove sociálnych služieb v Petržalke, kde sa starajú o ťažko a dlhodobo chorých. Pred pár dňami ho prišiel navštíviť jeho syn Jakub, známy ako režisér seriálu Milenky. Víkend tak mohol stráviť s rodinou, pričom prvé kroky Kronerovcov viedli do luxusnej stavby Bonaparte. Je všeobecne známe, že tu býva aj bývalý premiér Róbert Fico, no aj modelka Denisa Mendrejová. Jakub si zrejme pred voľnými dňami s otcom chcel vybaviť nejaké kšefty.

V pondelok sa Janko opäť vrátil do zariadenia so spokojným výrazom na tvári. Údajne sa tam cíti veľmi dobe a je rád, že môže pravidelne tráviť čas s rodinou bez obmedzení. Určite mu však chýba práca, ktorej sa tak vášnivo venoval. Pevne veríme, že ho ešte uvidíme na divadelných doskách či v televízií. Všetci si to želáme!

Zdroj: pluska.sk |  Foto: Youtube