V minulosti patril k hviezdam seriálu “Dva a pol chlapa.“ No v skutočnom živote nemal až tak ďaleko od role, ktorú stvárňoval, keďže bol známy svojím pestrým životom. Alkohol, drogy a veľké množstvo žien, ktoré prešli jeho posteľou sa stali jeho životným štýlom. Dnes však čelí obvineniu, ktoré je omnoho vážnejšie ako kedykoľvek predtým.

Charlie Sheen má za sebou niekoľko škandálov, ktoré sa týkali jeho divokého života. No zdá sa, že hollywoodsky herec má na rováši omnoho viac než sa doteraz vedelo. Jeho najlepší kamarát Lenny Dykstra totiž obvinil slávneho muža z vraždy jedného z jeho bývalých asistentov.

Pred piatimi rokmi bol Charlieho asistent Rick Calamar nájdený mŕtvy vo svojej spálni. Okolo seba mal mať veľké množstvo práškov a alkoholu. Polícia túto tragédiu označila za samovraždu, no Sheen mal naplánovať vraždu svojho spolupracovníka, ktorý sa chystal napísať knihu, kde mal odhaliť všetko zo zákulisia života populárneho herca.

Lenny patril k najbližším osobám z okolia Charlieho a tak sa spýtal, čo sa mu stalo priamo svojho najlepšieho kamaráta. ,,Myslíš mŕtveho Ricka? Čo sa stalo, je, že ma ten sráč skúšal vydierať, presne, ako si mi hovoril. Chcel po mne 5 melónov. Tak som ho nechal poslať k ľadu,” citoval herca Dykstra pre uproxx.com. Údajne sa tomuto obvineniu už venuje aj polícia.

Zdroj: uproxx.com  |  Foto: Facebook, Pixabay