Obľúbený slovenský herec Marián Mitaš patrí na našich televíznych obrazovkách na výslnie už dlhé roky. 42-ročný umelec, ktorý aktuálne hviezdi v jojkárskom seriáli Nemocnica, sa však fanúšikom ukázal na novom šokujúcom zábere. Ľudia jeho tvár takmer nespoznávajú.

Mariána Mitaša si slovenskí diváci obľúbili v množstve seriálov, kde stvárnil rôznorodé postavy. Za všetky možno spomenúť populárnych Oteckov, Ordináciu v ružovej záhrade, Horúcu krv, Búrlivé víno, Tajné životy, Milenky alebo najnovšie seriál Nemocnica. 42-ročný umelec sa teda na množstvo pracovných ponúk sťažovať nemôže.

Aj popri natáčaní dielov z nemocničného prostredia sa už vrhol na nový projekt. Fanúšikom na sociálnej sieti sa pritom pochválil so záberom z natáčania, ktorý ale všetkých poriadne šokoval. Na fotke so strapatými vlasmi, fúzami a výraznými dioptrickými okuliarami herca vôbec nespoznávali.

Ide však len o masku a kostým, ktoré sú späté s jeho úlohou. “Vojna policajtov / pre-production,” napísal Marián k záberu. Viacero fanúšikov sa čudovalo, ako herca zmení pár drobností na tvári. “Tak takéhoto zamaskovaného som Mariána Mitaša ešte nevidel,” poznamenal jeden. Ďalší ho prirovnal k známemu zosnulému hudobníkovi: “Na prvý pohľad ako Jaro Filip.” Čo hovoríte na jeho premenu? Prekvapivými zábermi sa pochválila aj Marcela z Ruže pre nevestu, ktorá zverejnila svoju podobizeň z obdobia pred zákrokmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

ZdrojFoto: IG/marian.mitas, Televízia JOJ