Slovenský herec a politik Igor Adamec (52), ktorého poznáme ešte z čias relácie Kakao, či ako účtovníka Krtka z Mafstory, prežíva ťažkú ranu osudu. Život jeho milovanej manželky mu vzala krutá choroba.

[sociallocker]O jeho manželstve s manželkou Máriou († 48) sa vždy Igor Adamec vyjadroval len peknými slovami a ani jeho okolie nikdy nezapochybovalo o tom, že títo dvaja sa naozaj našli. Počas manželstva sa o tejto dvojici hovorilo ako o ideálnom páre, keďže problémy a hádky sa im vyhýbali oblúkom. Osud to však zariadil inak a rodinnej idylke nebolo dopriate pokračovať aj ďalšie roky.

igor adamec smrt manzelky

Ako informuje pluska.sk, herec sa tak musel ešte v júli so svojou milovanou Máriou rozlúčiť a pochovať ju na ružinovskom cintoríne po tom, ako podľahla vážnemu onkologickému ochoreniu (viac fotiek TU). Z ich spoločnej lásky mu ostali dve deti, aj keď jej stratu znáša ťažko a momentálne sa snaží ťažké obdobie prekonať najmä prácou. Aj na mieste jej posledného odpočinku je zjavné, že Mária všetkým chýba a že sa všetko odohralo len nedávno. Obľúbenému hercovi, ktorý vždy rozdáva úsmev, vyslovujeme úprimnú sústrasť a veľa síl celej rodine.

Zdroj: pluska.skFoto: Facebook
[/sociallocker]