Finančná kríza spôsobená pandémiou koronavírusu zasiahla aj známe mená zo slovenského šoubiznisu. Obľúbený herec Juraj Loj priznal, že musel predať rodinné auto. Speváčka Barbora Švidraňová zase predala byt a najnovšie zvádza boj s vážnym existenčným problémom aj známy markizák.

Moderátor Martin Šmahel sa snaží byť optimista a myslieť pozitívne, no aj jeho ťažká doba zrazila na kolená. Úsmev sa mu tak veľmi rýchlo stratil z tváre, keďže boli dlhodobo zakázané akékoľvek spoločenské akcie a stopli sa aj mnohé projekty televízie Markíza, z ktorých mal športovec slušný príjem.

Bývalý účastník reality šou Farma tak musel siahnuť hlboko do svojich úspor, no ani to nestačilo a napokon bol nutený požičať si. Aj keď má niekoľko spoluprác na sociálnej sieti a momentálne pracuje na novom eshope s vegánskymi produktami, náklady výrazne prevyšujú jeho súčasný zisk. „Klamať nebudem, finančne sa nemám mať prečo dobre. Robím však všetko pre to, aby sa to zmenilo. Myslím si, že každý toto obdobie pocítil,“ povedal fitnessák pre čas.sk.

Obľúbený markizák bol dokonca nútený predávať svoj majetok ako je oblečenie, bicykle, rybárske náradie a ďalšie. Nedávno ponúkal na predaj aj formy na torty. ,,Čo ti krachla cukráreň?“ spýtal sa ho známy na sociálnej sieti. ,,Áno, som na mizine,“ otvorene mu odpovedal Šmahel.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Šmahel sa živil hlavne moderovaním spoločenských akcií

Zdroj: cas.sk  |  Foto: FB/Teleráno, IG/martinsmahel