Sympatický moderátor sa už nejaký ten čas neobjavuje v markizáckom Teleráne. Dobrovoľne sa odtiaľ rozhodol odísť a dať výpoveď, čo väčšina divákov niesla len veľmi ťažko. Teraz prišiel z jeho strany ďalší šok. Vyzerá to tak, že dáva bodku úplne za všetkým, čo sklame mnoho ďalších Slovákov. Predal dokonca i svoj byt.

Z markizáckeho Telerána sa rozhodol po rokoch dobrovoľne odísť jeden z najobľúbenejších moderátorov. Dodo rozhodol cestovať, podľa jeho slov začína na Kube, spraví si cestu okolo sveta a v auguste by mal byť späť na Slovensku. Ako povedal, podarilo sa mu už dokonca predať i svoj byt. Po Teleráne najnovšie skončil i ako moderátor v Rádiu Slovensko. I keď, vychádzajúc z jeho slov, nemusí ísť o definitívne rozhodnutie a je možné, že by sa chcel po čase do éteru znovu vrátiť.

“Oddnes zatiaľ už len ako poslucháč. A to som mal konečne preukaz s dobrou fotkou,” povedal Kuriľák, ktorý nezabudol pripojiť fotky pri svojom bývalom pracovisku. Poslucháči Rádia Slovensko sa tak budú musieť zmieriť s tým, že minimálne na najbližšie obdobie sa im tento sympaťák z rozhlasového éteru neprihovorí.

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram