Obľúbený moderátor Vilo Rozboril čelí kritike: TOTO si nemal povedať, odkazujú diváci!

Dátum:

Po niekoľko týždňovej pauze sa na obrazovky televízie JOJ vrátila divákmi obľúbená relácia V siedmom nebi, v ktorej moderátor Vilo Rozboril plní sny celému Slovensku. Vo vysielaní najnovšej časti sa objavil aj skvelý chalan Martin, ktorý sa vďaka relácii mohol stretnúť so zlatou Nasťou Kuzminovou. 

Niektorých divákov relácie rozčúlil spôsob, ako Vilo oslovil Martina, ktorý trpí Dawnovým syndrómom. Moderátor ho totiž niekoľkokrát označil za „dawníka“, čo niektorí považujú za hanlivé. Nespokojní diváci neváhali a takmer okamžite sa s otázkami, prečo ho tak označil, obrátili na samotného Rozborila.

Ten prostredníctvom sociálnej siete vysvetlil, že v kruhoch ľudí, ktorí sa venujú práve ľudom s takýmto postihnutím je toto označenie vítané a vôbec nie je hanlivé. „ Musím povedať, že som sa na toto familiárne pomenovanie pýtal v okruhu ľudí, ktorí majú ľudí s Dawnovým syndrómom v rodine, alebo pracujú s nimi. A i teraz som si to overoval. Povedali mi, že bežne toto označenie používajú aj oni, že je proste krajšie, nežnejšie, milšie,“ napísal moderátor.

Posledné vydanie relácie V siedmom nebi si malo v nedeľu večer pozrieť vyše 600 000 divákov. Snáď toto vysvetlenie divákom postačí a vrátia sa k obľúbenej relácii aj pri ďalších častiach.

Zdroj a foto: facebook.com

Dominik C
... neposedný malý špunt, čo chce všetko vedeť. Neni z tých čo plazia sa, on vie, že môže letieť, ... tieto slová známeho slovenského rappera ma vystihujú - až na to, že už nie som malý. Zaujímam sa o dianie doma i v zahraničí, policajné vyšetrovania, kauzy, ale aj o showbiznis, ktorý hýbe svetom.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...