Obľúbený slovenský herec, ktorý si zahral v početných sledovaných seriáloch, má mať opäť dôvod na obrovskú radosť. Len pred rokom a pol priviedla jeho manželka na svet vytúženú dcérku, a čoskoro sa stanú rodičmi znova! Katka by mala byť v radostnom očakávaní.

Populárny herec Martin Mňahončák (42) žije v harmonickom manželstve so svojou Katarínou (39). Dvojici sa celých osem rokov manželstva nedarilo splodiť spoločného potomka, no napokon sa vytúženého bábätka dočkali aj oni. Pred rokom a pol prišla na svet krásna dcérka Dorotka, ktorá im robí veľkú radosť a podľa záberov zo sociálnych sietí je zjavné, že ocinovi výdatne pomáha aj pri prácach okolo domu.

Pyšný otecko, ktorý sa preslávil na televíznych obrazovkách účinkovaním v seriáloch Búrlivé víno, Sestričky, Kriminálka Staré mesto či Druhý život, má ale opäť obrovský dôvod na radosť. Hoci ešte nevyšli s novinkou von oficiálne, rodinka má byť podľa informácií Plus JEDEN DEŇ v radostnom očakávaní. K malej sestričke by tak mal už onedhlo pribudnúť mladší súrodenec. Zatiaľ však ostáva tajomstvom, či to bude dievčatko alebo chlapček. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ │ Foto: Instagram/mnahomat, tvmarkizaofficial