Obľúbený slovenský spevák z legendárnej kapely Horkýže Slíže si svoje súkromie úzkostlivo stráži a až doposiaľ žil v harmonickom manželstve už celé roky. O to prekvapivejšia je informácia o tom, že sa má po 17 rokoch rozvádzať!

Peter Hrivňák (45), obľúbený spevák legendárnej nitrianskej kapely Horkýže Slíže, sa už roky vyhýba rozhovorom na tému súkromia. Od roku 2002 si žil v spokojnom manželstve s partnerkou Katkou a nikto netušil, že dvojica prechádza krízou, foto >>> TU <<<.

Tá mala dokonca vyústiť do vážnejších problémov a Kuko, ako ho v kapele prezývajú, by mal byť podľa zdroja Nového Času už aj rozvedený: “Rozviedli sa. Málo ľudí to vie, nehovorili o tom pred nikým,” prezrádza zdroj z ich okolia.

Peter s Katkou si pritom až doteraz nažívali v rodinnom dome pri Nitre, kde spoločne vychovávali svojich dvoch synov, 16-ročného Huga a 13-ročného Vilka. Nevedno, čo sa v spevákovej rodine odohralo, no ani Petrovi, ani Katke nebolo pri otázke rozvodu príliš do reči. Rozvod síce nepotvrdili, no ani nevyvrátili.

Kuko z Horkýže Slíže sa mal s manželkou už rozviesť

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook