Fanúšikovia sú zronení a tragédiu speváka si nevedia vysvetliť. Aj napriek vážnej chorobe, neprestával s kapelou vystupovať a zdalo sa, že vďaka liečbe sa cíti čoraz lepšie. O to viac je šokujúcejšia smrť mladého muža.

Timmy Matley (†36) bol frontmanom americkej skupiny Overtones. Práve členovia kapely šokovali svojím príspevkom fanúšikov, kolegov ba dokonca aj priateľov. ,,S najväčším smútkom musíme oznámiť, že náš drahý priateľ a brat Timmy zomrel. Vieme, že táto správa bude pre vás rovnako zdrvujúca ako pre nás. Veľmi si ceníme vašej lásky a podpory v tých najťažších momentoch. Mike, Darren, Mark a Lachim,“ napísali na sociálnej sieti.

Spevák posledné dva roky bojoval so zákernou chorobou. V roku 2016 si totiž našiel hrčku v podpazuší, pričom mu bol diagnostikovaný zhubný nádor v treťom štádiu rakoviny kože. Podstúpil niekoľko operácií a prognózy lekárov boli pozitívne. Údajne sa už pripravoval na turné v tomto roku. No zahraničné média uvádzajú, že zomrel po páde z balkóna. V týchto chvíľach nebola informácia potvrdená políciou ani rodinou, pričom prebieha vyšetrovanie.

Zdroj: express.co.uk  |  Foto: Instagram, Pixabay  |  Video: Youtube