Vo svetovom šoubiznise sú dva typy párikov. Jedny si pred verejnosťou poctivo strážia svoje súkromie a málokedy sa stane, že ho odokryjú. Na druhej strane sú tu také celebrity, ktoré nemajú problém zdieľať so svetom hocijaké životné udalosti. K nim možno zaradiť aj očakávanie potomka a následné prezradenie pohlavia.

Sympatický spevák Adam Levine, ktorého pozná celý svet vďaka pôsobeniu v úspešnej skupine Maroon 5, prežíva v súčasnej dobe radostné obdobie. V septembri 2016 sa po prvýkrát stal otcom a po roku prišlo ďalšie veľké prekvapenie. Jeho krásna manželka Behati je opäť v požehnanom stave, a tak sa o pár mesiacov ich rodinka opäť rozrastie.

Adam však nemá problém verejnosti prezradiť bližšie informácie ohľadom tehotenstva svojej manželky. Svedčí o tom aj skutočnosť, že v obľúbenej americkej šou Ellen DeGeneres oznámil pohlavie svojho druhého potomka. K ich prvorodenej dcérke Dusty Rose pribudne ďalšie dievčatko! Prominentný manželský párik sa možno aj pri druhom potomkovi inšpiruje a opäť siahnu po neobyčajnom mene.

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram