V rodine slávneho herca došlo k bolestivej tragédií, keď jeho syn po dlhotrvajúcom boji so zdravotnými problémami napokon svoj zápas prehral. Bojoval až do konca, pričom mu boli najväčšou oporou rodičia, manželka i deti.

Legendárny herec Robert Redford prežíva obrovský smútok. Jeden z jeho synov niekoľko rokov intenzívne bojoval s rakovinou pečene. James dokonca podstúpil transplantáciu životne dôležitého orgánu a zdalo sa, že zákernú chorobu porazil. Rakovina sa však v roku 2018 vrátila v plnej sile a napokon jej pred pár dňami podľahol.

James Redford, rovnako ako je otec, pracoval vo filmovom priemysle, no živil sa ako scenárista. Dokonca aj na nemocničnom lôžku vytvoril niekoľko scenárov. O smrti 58-ročného muža informovala jeho manželka Kyle. ,,Naše srdcia sú zlomené. Žil krásny život a bol milovaný, bude nám veľmi chýbať. Ako jeho manželka, s ktorou bol 32 rokov, som veľmi vďačná za dve úžasné deti, ktoré sme spolu vychovali. Neviem, čo by sme bez nich posledné dva roky robili,“ so smútkom napísala na sociálnej sieti.

Zdrvený herec momentálne nechce komunikovať s médiami o strate syna, no po svojom manažérovi oznámil, že je veľmi zasiahnutý a v ťažkých chvíľach sa upína predovšetkým na svoju rodinu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nytimes.com  |  Foto: Twitter, Pixabay