V rodine slovenského moderátora došlo k mimoriadne bolestivej tragédií, kedy jeho synček po dlhotrvajúcom boji so zdravotnými problémami nakoniec svoj zápas, žiaľ, prehral. Statočný chlapček bol radosťou svojich rodičov a aj napriek komplikáciám verili v jeho bezstarostný život. Prišla však krutá realita.

Slovenský moderátor Peter Lengyel (42), známy pod prezývkou “Pinďo“, prežíva spolu so svojou manželkou Barborou obrovský smútok. Prišili totiž o svojho jediného synčeka Peťka Alexandra (†5), ktorý mal vážne zdravotné problémy hneď po pôrode, okolo ktorého je dodnes veľa pochybností, pričom smútiaci otecko viní predovšetkým lekárov.

Pinďo v minulosti uviedol, že jeho dieťa je ležiace, keďže nemá svalové napätie. Chlapček taktiež nevedel samostatne sedieť, chodiť ani jesť, pričom bol kŕmený cez sondu, ktorú mal zavedenú cez nos.

Moderátor sa so svojím synom rozlúčil aj na sociálnej sieti. ,,Drahý môj syn, milovaný Peťko Alexander, strávil si s nami 5 náročných rokov plných emócií, sĺz, smútku, ale i radosti, smiechu a šťastia. Bojoval si ako lev, trpezlivo si prijímal všetko, čo ti z hora dali do vienka. Otvoril si všetky srdcia, odhalil všetky emócie, ukázal nám, “kto skutočne sme”, naučil si nás, čo je ozajstná láska, pokora, oddanosť… Ďakujem ti za tento čas – bolo to najkrajšie obdobie môjho života. Maminka a ja ťa budeme mať navždy v srdciach – navždy budeš náš malý-veľký bojovník, Peťko Alexander! Dúfam, že už je ti dobre, si šťastný a beháš tam v nebíčku po lúke plnej kvetov, lozíš po stromoch, hráš futbal, naháňaš pekné babenky. Milujem ťa! Odpočívaj v pokoji…,” odkázal milovanému synčekovi. Rodine a ich blízkym vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj: Instagram/apl, topky Foto: Facebook/Peter Pindo Lengyel, Facebook/Barbora Lengyel Kralikova, Pixabay