Strata milovaného človeka je pre každého z nás nesmierne náročná a nadchádzajúci pohreb sa tak nesie v duchu hlbokého zármutku. Pre trúchliacich je dôležité zorganizovať rozlúčku, kde si nebožtíka patrične uctia.

Súrodenci sa museli pred pár dňami rozlúčiť so svojou milovanou mamou, ktorá podľahla ťažkej chorobe. Počas pohrebu v maďarskej obci Jászfényszaru však pozostalí zažili hororové chvíle. Hrobári totiž s rakvou manipulovali nesprávne a pri zosunutí do hrobu sa rozbila, pričom telo 52-ročnej ženy vypadlo priamo do diery.

Aby toho nebolo málo, s ňou do hrobu spadol aj jeden zo zamestnancov cintorína. „Bol to hrozný zážitok. Akoby nestačilo, že sme my, súrodenci, po dlhej a ťažkej chorobe prišli o takto mladú mamu, ešte sme museli vidieť, ako zneuctili jej telo a vlastne celú našu rodinu,” povedal syn nebohej Zsolt Palocz pre blikk.hu.

Muži napokon vytiahli svojho kolegu z diery a rozrušených príbuzných poslali preč, pričom hrob rýchlo zasypali. Po pár minútach sa zdalo, že sa nič nestalo a všetko bolo pripravené na položenie vencov a kvetov. Rodina sa však rozhodla podať trestné oznámenie. Správa cintorína sa bráni tvrdením, že sa nič také dramatické nestalo a pochybenie zamestnancov odmieta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blikk.hu  |  Foto: Pixabay, YT